text.skipToContent text.skipToNavigation

Finn din Tibnor-kontakt

Region Sør

Lokasjoner

Tønsberg
Smidsrødveien 95
3120 Nøtterøy
Kristiansand
Mjåvannsveien 154
4628 Kristiansand

Tilbud og bestillinger

For spørsmål vedrørende tilbud og bestillinger kontakt oss på sor@tibnor.com eller 22 90 90 03. Vi har åpent mellom 08.00-16.00.

Innesalg

Knut Larvåg
Inneselger, Tønsberg
Tel: 22 90 90 03
sor@tibnor.com
Stina Klausen
Inneselger, Kristiansand
Tel: 22 90 90 03
sor@tibnor.com
Merete Nordstrand
Inneselger, Tønsberg
Tel: 22 90 90 03
sor@tibnor.com

Utesalg

Petter Øhrn Sørensen
Sales Manager, Tønsberg
Tel: 917 37 210
petter.soerensen@tibnor.com
Robert Støle Johannessen
KAM, Kristiansand
Tel: 928 10 383
robert.stole.johannessen@tibnor.com

Region Øst

Lokasjoner

Oslo
Tevlingveien 15
1081 Oslo
Hamar
Kårtorpvegen 1
2320 Furnes
Fredrikstad
Bruket 35
1621 Gressvik

Tilbud og bestillinger

For spørsmål vedrørende tilbud og bestillinger kontakt oss på ost@tibnor.com eller 22 90 90 02. Vi har åpent mellom 08.00-16.00.

Innesalg

May Britt Skar
Inneselger, Hamar
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com
Anne Beate Kvæken
Inneselger, Hamar
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com
Thore Hansen
Inneselger, Fredrikstad
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com
Christine Ødegård
Inneselger, Oslo
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com
Svend Solberg
Inneselger, Oslo
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com
Heidi Mellemløkken
Inneselger, Oslo
Tel: 22 90 90 02
ost@tibnor.com

Utesalg

Rune Evensen
Sales Manager, Hamar
Tel: 905 54 519
rune.evensen@tibnor.com
Tom Høisveen
Sales Manager, Hamar
Tel: 911 48 613
tom.hoisveen@tibnor.com
Mikael Nielsen
Sales Manager, Oslo
Tel: 980 02 550
mikael.nielsen@tibnor.com

Region Vest

Lokasjoner

Stavanger
Gamle Forusveien 8
4033 Stavanger
Bergen
Janaflaten 10
5179 Godvik

Tilbud og bestillinger

For spørsmål vedrørende tilbud og bestillinger kontakt oss på vest@tibnor.com eller 22 90 90 04. Vi har åpent mellom 08.00-16.00.

Innesalg

Ann Therese Larsen
Inneselger, Stavanger
Tel: 22 90 90 04
vest@tibnor.com
Hilde Bjorheim
Inneselger, Stavanger
Tel: 22 90 90 04
vest@tibnor.com
Thomas Andersen
Inneselger, Stavanger
Tel: 22 90 90 04
vest@tibnor.com

Utesalg

Torild Ødegaard
Sales Manager, Stavanger
Tel: 941 57 035
torild.odegaard@tibnor.com
Bent Kenneth Danielsen
KAM, Stavanger
Tel: 975 94 817
bent.danielsen@tibnor.com
Bente Omdal
KAM, Bergen
Tel: 412 51 667
bente.omdal@tibnor.com
Svein Sture
Sales Manager, Bergen
Tel: 930 15 882
svein.sture@tibnor.com

Region Midt

Lokasjoner

Trondheim
Tungaveien 30
7047 Trondheim
Ørsta
Industriveien 28A
6151 Ørsta
Fauske
Sjøgata 86
8200 Fauske

Tilbud og bestillinger

For spørsmål vedrørende tilbud og bestillinger kontakt oss på midt@tibnor.com eller 22 90 90 05. Vi har åpent mellom 08.00-16.00.

Innesalg

Vivi Ann Larsen
Inneselger, Trondheim
Tel: 22 90 90 05
midt@tibnor.com
Hilde Roksvaag
Inneselger, Trondheim
Tel: 22 90 90 05
midt@tibnor.com
Heidi Lauvåsen
Inneselger, Ørsta
Tel: 22 90 90 05
midt@tibnor.com

Utesalg

Tor Westly
KAM, Trondheim
Tel: 900 81 156
tor.westly@tibnor.com
Lars Liabø
KAM, Trondheim
Tel: 906 84 005
lars.liabo@tibnor.com
Stein Ivar Elstad
Sales Manager, Trondheim
Tel: 952 87 900
stein.ivar.elstad@tibnor.com
Kurt Helge Johansen
Sales Manager, Trondheim
Tel: 922 48 793
kurt-helge.johansen@tibnor.com
Arve Torgersen
KAM, Ørsta
Tel: 911 87 726
arve.torgersen@tibnor.com
Fredrik Olai Josefsen
KAM, Fauske
Tel: 975 10 620
fredrik-olai.josefsen@tibnor.com

INFRA

Helge Johnsen
Sales Manager
Tel: 418 70 897
helge.johnsen@tibnor.com
Kai Arvid Finstad
KAM
Tel: 952 27 735
kai.finstad@tinor.com
Svend Solberg
Inhouse Sales Logistics
Tel: 480 43 850
svend.solberg@tibnor.com
Heidi Mellemløkken
Support Inhouse Sales
Tel: 986 81 341
heidi.mellemloekken@tibnor.com
May-Britt Skar
Support Inhouse Sales
Tel: 922 54 416
may-britt.skar@tibnor.com
Tom Høisveen
Support Sales East
Tel: 911 48 613
tom.hoisveen@tibnor.com

Servicesenteret

Espen Myrbakken
Sales Manager
Tel: 907 56 911
espen.myrbakken@tibnor.com
Stein Myklebostad
KAM
Tel: 950 91 795
stein.myklebostad@tibnor.com
Tohnny Borge
KAM
Tel: 905 01 774
tohnny.borge@tibnor.com
Håvard Skåden
Inhouse Sales
Tel: 900 57 121
havard.skaden@tibnor.com

Salgsledelse

Svein Johansen
Salgsdirektør
Tel: 901 40 052
svein.johansen@tibnor.com
Katrine Hindahl
Manager Innesalg
Tel: 413 52 709
katrine.hindahl@tibnor.com

Til toppen