5
Kontakt salgsrepresentant
Kontaktforespørsel

About you:

* Må fylles ut

Kontakt oss

 

Er du ny kunde hos oss? Leter du etter adresser? Her finner du adresser til Tibnors kontor og anlegg i Norge. Telefonnummer til ditt lokale salgskontor finner du her.

Du kan også la oss kontakte deg ved å fylle ut vårt kontaktskjema.

Faktura/økonomi: Ved fakturaspørsmål, ta kontakt med din Tibnor-selger. Ved kredittspørsmål, ta kontakt med: kreditt.norge@tibnor.com.

Adresser

Oslo

Postadresse: Postboks 140, Furuset, 1001 Oslo

Lager, Besøksadresse: Professor Birkelandsvei 21

Kontor, salg og administrasjon, Besøksadresse: Tevlingveien 15

Telefon: +47 22 90 90 00
e-post: ordre@tibnor.com
 

Bergen

Postadresse:
Janaflaten 37, 5179 Bergen 

Besøksadresse:
Drotningsvik Næringspark

Telefon: +47 55 50 14 10
e-post: bergen@tibnor.com 

Stavanger

Post – og besøksadresse:
Gamle Forusveien 8, 4033 Stavanger

Telefon: +47 51 48 89 50
e-post: salg.stavanger@tibnor.com

Bryne (Lager)

Post- og besøksadresse; 

Jærvegen 142, Ree næringspark

Telefon: +47 51 48 89 50

Fauske

Post- og besøksadresse: 
Sjøgata 86, 8200 Fauske

Telefon: +47 75 60 09 50 
e-post: fauske@tibnor.com

Fredrikstad

Post- og besøksadresse: 
Sørkilen 2, 1621 Gressvik

Telefon: +47 69 30 45 00
e-post: fredrikstad@tibnor.com

Hamar

Postadresse: Kårtorpvegen 1, 2320 Furnes

Besøksadresse: Kårtorpvegen 1, Olrud Næringspark

Telefon: +47 62 52 10 00
e-post: hamar@tibnor.com

Kristiansand

Post- og besøksadresse: 
Mjåvannsvegen 154, 4628 Kristiansand

Telefon: +47 38 18 35 00
e-post: kristiansand@tibnor.com

Trondheim

Post- og besøksadresse: 
Styrmannsgata 6, 7496 Trondheim

Telefon: +47 73 89 09 00
e-post: trondheim@tibnor.com

Tønsberg

Post- og besøksadresse: 
Smidsrødveien 95, 3120 Tønsberg

Telefon: +47 33 38 69 02
e-post: tonsberg@tibnor.com

Ørsta

Postadresse:Postboks 164, 6151 Ørsta

Besøksadresse: Industrivegen 28

Telefon: +47 70 04 83 40
e-post: orsta@tibnor.com